Nazwa:

ApexO

Strona www:

Media społecznościowe:

Benoît Dufresne, Prezes

tel: +1 514 999-5445

mail: benoit.dufresne@apexo.net

Paul Zajicek, Technical Rep, APEXO Europe SAS

tel: +33 6 95 40 92 18

mail: paul.zajicek@apexo.net

Opis firmy:

ApexO specjalizuje się w inżynierii balistycznej oraz w wysoce precyzyjnym oprogramowaniu do symulacji trajektorii dla rynku obronności, bezpieczeństwa i organów ścigania. Nasz flagowy produkt, AFS®, jest uznawany za najbardziej kompletny, intuicyjny i dokładny symulator balistyczny na rynku. Może być dostarczony jako oprogramowanie dla komputerów PC z systemem Android lub Windows lub jako moduł OEM dla integratorów. Świadczymy również usługi doradcze w zakresie balistyki oraz szkolenia dla snajperów. ApexO, odległość w Twoim zasięgu.

Cel na MSPO:

Na MSPO ich celem są użytkownicy końcowi (snajperzy z sił specjalnych, sił zbrojnych, policji). Są również zainteresowani współpracą z firmami Optronic, które potrzebują precyzyjnego silnika symulacji balistycznej oraz firmami symulacyjnymi, które chcą mieć realizm balistyczny w swoim oprogramowaniu do symulacji 3D/VR/AR. Poza Polską są również zainteresowani kontynuacją rozmów z rozmówcami z Czech, Węgier, Słowacji i krajów bałtyckich. Chcieliby też rozmawiać z ukraińskimi rozmówcami.

Zaangażowanie w Polsce:

ApexO w przeszłości prowadził działalność i sprzedaż w Polsce, ale teraz szuka nowych możliwości i kanałów sprzedaży

Aktywność (poza Kanadą i Polską)

USA, NATO, Estonia, Francja, Włochy, Luksemburg i Singapur. Są oficjalnym systemem dla snajperów w całej armii francuskiej.