Nazwa:

Blackberry

Strona www:

Media społecznościowe:

Dariusz Jarosz, Sales Manager (CEE)

tel: +48 787 060 450

mail: djarosz@blackberry.com

Sławomir Dębski, Presales Engineer

tel: +48 784 121 535

mail: sdebski@blackberry.com

Opis firmy:

BlackBerry przekształciło swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa, stając się światowym liderem w dziedzinie oprogramowania i usług związanych z cyberbezpieczeństwem. Zapewniamy inteligentne zabezpieczenia, usługi cyberbezpieczeństwa i informacje o zagrożeniach rządom, siłom zbrojnym i firmom na całym świecie, wykorzystując dojrzałą sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe do proaktywnej ochrony systemów przed dzisiejszymi rosnącymi i coraz bardziej złożonymi zagrożeniami cybernetycznymi. NATO zatwierdziło rozwiązanie BlackBerry® Enterprise Solution do przechowywania i przesyłania danych do klasyfikacji NATO RESTRICTED włącznie.

Cel na MSPO:

Interesują się wszystkimi rynkami w regionie CEE, dlatego zdecydowali się ponownie otworzyć swoje biuro CEE w Warszawie w 2022 roku. Chcieliby spotkać się z interesariuszami sił Cyberobrony, a także z osobami zaangażowanymi w komunikację w sektorach obronnym i cywilnym. Zainteresowany sprzedażą bezpośrednią jak i partnerską.

Zaangażowanie w Polsce:

Firma wcześniej zamknęła swoje biuro w Polsce, kiedy zaprzestała produkcji telefonów, chociaż ponowne otwarcie ich biura latem 2022 r. zbiegło się w czasie ze zwrotem Blackberry w kierunku cyberbezpieczeństwa.

Aktywność (poza Kanadą i Polską)

Obecność na wszystkich rynkach międzynarodowych