Nazwa:

Creaform

Strona www:

Media społecznościowe:

Mark Maizonnasse, Business Development Manager

tel: +33 7 45 18 56 48

mail: mark.maizonnasse@ametek.com

tel: n/a

mail: n/a

Opis firmy:

Creaform jest światowej klasy liderem w technologii pomiarów 3D, opracowującym, produkującym i dystrybuującym przenośne i zautomatyzowane rozwiązania do skanowania 3D dla tysięcy klientów z różnych sektorów, takich jak obronność, motoryzacja, lotnictwo, produkcja, produkty konsumenckie, badania nieniszczące i wytwarzanie energii. Połączenie skanerów 3D i oprogramowania sprawia, że ​​rozwiązanie Creaform jest najbardziej dokładne, przenośne i wszechstronne. Jest doskonale przystosowany do przemysłu wojskowego i został przyjęty na całym świecie, najczęściej używany do: zastosowań NDT: inspekcja uszkodzeń z raportami generowanymi w ciągu kilku sekund; Kontrola jakości: narzędzi i produkcji własnej; Naprawy: skanowanie i produkcja części zamiennych do celów naprawczych.

Cel na MSPO:

Lotnictwo, obronność i bezpieczeństwo to obecnie główne obszary ekspansji firmy, ponieważ firma zauważyła zwiększone finansowanie w tych sektorach. Chcą wejść na rynek lotniczy, obronny i bezpieczeństwa w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Zaangażowanie w Polsce:

Obsługują szereg firm działających w Polsce, w tym Bell Helicopter, Lockheed Martin (PZL-Mielec) i Leonardo (PZL-Świdnik).

Aktywność (poza Kanadą i Polską)

Ponad 90 rynków. Mają biura w Korei, Singapurze, Japonii, Chinach, Tajlandii, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Brazylii, Kalifornii, Teksasie