Nazwa:

NovAtel/Hexagon

Strona www:

Media społecznościowe:

Edward Milne, Sales Manager

tel: +447525904633

mail: Edward.Milne@hexagon.com

Peter Soar, Business Development Manager

tel: +44 7825 762448

mail: Peter.Soar@hexagon.com

Opis firmy:

Pewne pozycjonowanie, nawigacja i synchronizacja (APNT) ma kluczowe znaczenie dla powodzenia misji. Dzięki najnowocześniejszej technologii GPS Anti-Jam, takiej jak GAJT-710 i GAJT-410, oraz pojawiającym się wariantom o bardzo niskim SWaP, dostarczamy solidne rozwiązania chroniące Twoje informacje PNT przed zagrożeniem zagłuszania i fałszowania. Dzięki sprawdzonej ochronie i świadomości sytuacyjnej dzięki technologii GNSS Resilience and Integrity Technology (GRIT) oraz GAJT Direction Finding Twoja wyższość w nawigacji zaczyna się od Hexagon│NovAtel.

Cel na MSPO:

Ukierunkowany na wszystkie rynki, choć szczególnie zainteresowany Ukrainą i krajami wschodniej flanki NATO. Ich produkty są obecnie wykorzystywane do zwalczania rosyjskich zagłuszaczy, m.in. przez armię brytyjską w Polsce na granicy kaliningradzkiej. Chcą rozmawiać zarówno z decydentami rządowymi, jak i producentami UAV (Grupa WB itp.). Mają polskiego dostawcę, ale ten dostawca miał problemy z przebiciem się na polski i CEE Defence rynek.

Zaangażowanie w Polsce:

GPS.pl dostarcza swoje produkty w relacji niewyłącznej.

Aktywność (poza Kanadą i Polską)

Na całym świecie, ale głównie w USA, Afryce, Ameryce Łacińskiej, Azji Południowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie i Ukrainie od czasów wojny.