O MISJI

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej! Kanadyjska Misja Handlowa MSPO to projekt mający na celu rozwijanie i rozszerzanie współpracy przemysłu obronnego pomiędzy Kanadą a krajami Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Polską i Ukrainą. W tym roku rekordowa liczba 25 firm będzie wystawiać się w pawilonie kanadyjskim, który znajduje się w hali G, naprzeciwko tegorocznego pawilonu Lead Nation. Zapraszam do bliższego zapoznania się z tymi firmami i ich różnymi rozwiązaniami oferowanymi na tej stronie.

O MISJI

Polsko-kanadyjska Misja Handlowa to projekt mający na celu rozwijanie i promocję współpracy gospodarczej firm zbrojeniowych obu państw poprzez szereg spotkań o charakterze networkingowym. Projekt pozwoli zainicjować lub zacieśnić istniejące więzy biznesowe. Jest skierowany do dużych, średnich i małych firm zarówno z sektora publicznego, prywatnego oraz sił zbrojnych.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Kazimierza Pułaskiego w partnerstwie z Ambasadą Kanady w Polsce.

Polsko-kanadyjska Misja Handlowa w ramach MSPO jest okazją dla firm państwowych, prywatnych oraz sił zbrojnych do poznania nowych rozwiązań technologicznych oraz producentów działających w obszarze innowacji, cyberobrony, systemów integrujących dane, walki elektronicznej, systemów środków bezzałogowych, optoelektroniki. Fundacja Kazimierza Pułaskiego i Ambasada Kanady zaprasza do kontaktu oraz spotkań w ramach tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach.

Ambassador Catherine Godin

” Poland and Canada enjoy a long and storied relationship, with strong people-to-people ties and broad cooperation across various areas, including in defence. At MSPO 2023, we hope to build upon this strong foundation by deepening our existing relationships and forging new partnerships. I therefore invite you to click on the ‘MSPO 2023’ tab and learn more about the Canadian delegation at this year’s MSPO, and to stop by the Canada Pavilion to discuss how we can increase collaboration and advance our shared goal of a safer and stronger NATO alliance. ”