Nazwa:

Sprung Structures

Strona www:

Media społecznościowe:

Eugene Polishevsky, Intl. Business Development Manager

tel: +1 403 473 8644

mail: polishevsky@sprung.com

tel: n/a

mail: n/a

Opis firmy:

Sprung projektuje i produkuje wysokowydajne konstrukcje z napinanymi membranami, które spełniają natychmiastowe i długoterminowe potrzeby budowlane do zastosowań wojskowych na całym świecie. Precyzyjnie zaprojektowane konstrukcje Sprung są zbudowane z nierdzewnego stopu aluminium klasy wojskowej i opatentowanej naprężonej membrany. Konstrukcje można zbudować w ciągu kilku tygodni. Konstrukcje modułowe o jasnej rozpiętości zostały zaprojektowane tak, aby spełniały wszystkie przepisy budowlane i są dostępne w szerokościach od 9 do 60 metrów i dowolnej długości. Hermetyczna powłoka budynku pozwala na doskonałą kontrolę klimatu w pomieszczeniach dzięki dostępnym energooszczędnym pakietom izolacyjnym. Przy minimalnych wymaganiach co do fundamentów konstrukcje te można szybko i wydajnie budować. Ta kombinacja zapewnia długoterminową trwałość, elastyczność i podstawową efektywność kosztową.

Cel na MSPO:

Ponad 12 000 projektów na całym świecie, w tym w Europie i na Ukrainie (NATO, liczne MON, DoD), biura w Kanadzie, USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Bahrajnie.

Zaangażowanie w Polsce:

Żadna z ich jednostek nie została do tej pory zainstalowana w Polsce.

Aktywność (poza Kanadą i Polską)

Ponad 12 000 projektów, Stany Zjednoczone (6 biur, Apple, FedEx, Google, NASA, SpaceX), Bahrajn, Irlandia, Wielka Brytania, Zjednoczone Emiraty Arabskie